שיחות ועידה בינלאומיות - Callference

מערכת Callference מותאמת במיוחד לקיום שיחות ועידה בינלאומיות, וכוללת מגוון כלים אינטראקטיביים במגוון רחב של שפות, ללא התקנה וללא ציוד קצה ייעודי. מערכת שיחות הועידה של Callference מאפשרת לך לנהל שיחות ועידה בינלאומיות רבות משתתפים, בקלות מרבית ובהתאמה מושלמת לקהל היעד שלך.

 

באמצעות Callference תוכל לקיים שיחות ועידה מקצועיות עם גורמים שונים ברחבי העולם, ולשמור על חזית ושירות מקצועיים ביותר, עבור אותם הגורמים.

 

מספרי גישה בינלאומיים מכל מקום בעולם

Callference מחזיקה לרשותך עשרות מספרי גישה מקומיים ממגוון רחב של מדינות ברחבי העולם, הנועדו לניהול שיחות ועידה בינ"ל. מספרי הגישה הבינלאומיים של Callference מאפשרים לך ולמשתתפי שיחות הועידה שלך להכנס לשיחת הועידה באמצעות כל טלפון נייד או נייח מכל מקום בעולם, בעלות של שיחה מקומית, ולחסוך תעריפי שיחה בינלאומיים.

 

לקריאה מורחבת על מספרי הגישה של Callference לשיחות ועידה, לחץ על מספרי גישה בינ"ל.

 

ממשק פגישות ב-37 שפות שונות

מערכת Callference מותאמת במיוחד כאמור, לניהול שיחות ועידה בינלאומיות. ממשקי המערכת פותחו ב- 37 שפות שונות, אשר ניתנות לשינוי ע"י כל משתתף, בכל זמן ובלחיצת כפתור פשוטה. בין שפות הממשק תוכל למצוא: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית, גרמנית, ספרדית, סינית, יפנית ועוד.

 

 

צ'אט במגוון שפות ובתרגום אוטומטי

הצ'אט (chat) במערכת Callference מותאם גם הוא לקיום שיחות ועידה בינלאומיות, בהן חלק מהמשתתפים אינם דוברים את אותה השפה. בעת כתיבת מסר מיידי בחלונית הצ'אט, כותב ההודעה יכתוב בשפתו, בעוד שמשתתפי שיחת הועידה יראו את ההודעה בשפה שלהם, אותה הגדירו במערכת. בצ'אט ניתן להתכתב עם כל המשתתפים או רק עם חלקם.

 

הצ'אט של Callference פועל בתרגום אוטומטי ל-37 שפות שונות, ומהווה כלי שימושי בניהול שיחות בינלאומיות.

 

 

שירות לקוחות ותמיכה

Callference מפעילה מערך שירות לקוחות ותמיכה טכנית איכותי לשיחות ועידה בינלאומיות, העומד לרשות כלל המשתתפים בכל שלב - לפני שיחת הועידה, במהלכה ולאחריה. שירות הלקוחות ניתן ע"י צוות מקצועי, ושמנוסה בעבודה מול לקוחות זרים.

 

Callference שיחות ועידה

| טלפון:03-7444441 | office@callference.co.il

כל הזכויות שמורות Callference שיחות ועידה קולפרנס
הנך נמצא בעמוד: שיחות ועידה בינלאומיות