שיחות ועידה בוידאו – Video Conference

מערכת שיחות ועידה של Callference מאפשרת לך לקיים שיחות ועידה בוידאו (Video Conference), ללא כל התקנה של תוכנה או ציוד קצה ייחודי, ובכך לשפר את שיחות הועידה והקשרים העסקיים שלך.

 

נצל את יתרונות Callference Video Conferencing ורכז את כל המשתתפים בפגישה במקום אחד, בו כולם יכולים לראות את כולם, להעביר מצגות והדרכות, לשתף מסך בקלות, לכתוב על לוח מחיק, להתכתב בצ'אט במגוון שפות ובתרגום אוטומטי ועוד.

 

בכל שיחת ועידה תוכל לשלב וידיאו ולנהל Video Conference כחלק ממערך התקשורת של הארגון שלך, ולהנות משיחות ועידה בוידאו באיכות גבוהה ובקלות מרבית.

 

נהל בקלות את שיתוף הוידאו במהלך שיחת ועידה

בלחיצת כפתור פשוטה, תוכל להחליט אם אתה משתף וידיאו או מפסיק את השיתוף בכל שיחת ועידה ובזמן אמת. כמו כן, תוכל להגדיר מי מהמשתתפים בשיחת הועידה רשאי לשתף וידאו ומי רשאי רק לצפות בוידאו של משתתפים נוספים, וכל זה בזמן אמת ובקלות מרבית.

 

שיחות ועידה בוידאו מעולם לא היו פשוטות יותר

שיחות ועידה בוידאו במערכת Callference מתקיימות על גבי תשתית האינטרנט, ובאמצעות ממשק ניהול פגישה ידידותי מבוסס דפדפן, בו יכול כל משתתף לשתף וידאו ולצפות בוידאו של משתתפים אחרים. ממשק הניהול הינו מאובטח ומוגן ברמה הגבוהה ביותר, ומאפשר לך להנות מ- Video Conference איכותי ללא התקנה וללא ציוד ייעודי.

 

בכדי לקיים שיחת ועידה בוידאו, כל משתמש אשר ירצה לשתף וידיאו יצטרך לעשות שימוש במצלמת מחשב סטנדרטית, ובלחיצת כפתור פשוטה יוכל לשתף וידאו או להפסיק את השיתוף.

 

גם בשיחות ועידה בוידאו, יוכלו חלק מהמשתתפים להכנס לחדר הועידה באמצעות טלפון נייח או נייד מכל מקום בעולם, כך שגם משתמש שאינו בסביבת מחשב יוכל לקחת חלק בשיחת הועידה.

 

בזכות מערכת Callference תוכל לקבל הרבה יותר מכל שיחת ועידה, ליצור שיחות ועידה בוידאו, להעביר חומרים ויזואליים בכל שיחת ועידה, לצמצם בעלויות וליצור חזית מקצועית נוספת לארגון מול לקוחות וספקים.

 

נשמח לעמוד לשירותך בכל שאלה - ליצירת קשר לחץ כאן. כמו כן, ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון 03-7444441.

Callference שיחות ועידה

| טלפון:03-7444441 | office@callference.co.il

כל הזכויות שמורות Callference שיחות ועידה קולפרנס
הנך נמצא בעמוד: שיחות ועידה בוידאו