מספרי גישה פרטיים

שיחות ועידה טלפוניות דורשות שימוש במספרי גישה לשיחות הועידה.

 

מספרי גישה מקומיים ממדינות שונות בעולם, אשר אליהם מחייגים המשתתפים בשיחות ועידה באמצעות הטלפון הנייח או הנייד שלהם ומזינים סיסמת אבטחה אישית, מהווים את אמצעי הכניסה לניהול שיחת ועידה בטלפון.

 

Callference מחזיקה בעשרות מספרי גישה מקומיים ממגוון רחב של מדינות בעולם, אשר עומדים לרשות כלל לקוחותינו כחלק משירות שיחות הועידה המתקדם שאנו מספקים. 

 

במקביל למספרי הגישה השיתופיים שאנו מעמידים, אשר ניתן להתעדכן לגביהם בעמוד "מספרי גישה בינלאומיים של Callference", אנו מאפשרים לך להנות ממספרי גישה פרטיים לשיחות הועידה שלך.

 

מספרי גישה פרטיים לשיחות ועידה, מאפשרים לך להנות ממספר טלפון מקומי קבוע ממדינות שונות בעולם, אשר אליו יחייגו כל המשתתפים שלך הנמצאים באותה מדינה. מספר גישה פרטי מאפשר לך לקבוע האם המשתתפים צריכים להזין סיסמת אבטחה אישית בכניסתם לשיחת הועידה, או לחלופין, עם החיוג למספר הגישה הפרטי שלך יכנסו המשתתפים ישירות לשיחת הועידה במועד שתקבע.

 

בכדי להבטיח כי לא תהיינה שיחות לחדר הועידה שלך כאשר אינה מתקיימת שיחת ועידה, תוכל להגדיר את שעות הפעילות של חדר הועידה, וכן תוכל להגדיר כי שיחות ועידה מתחילות רק עם כניסת מנהל השיחה לחדר הועידה.

 

כמו כן, אם תבחר במספרי גישה פרטיים לשיחות ועידה, תוכל לקבוע כי לכל מחלקה בארגון יש את מספר הגישה הקבוע שלה, לכל "סוג" פגישה יכול להיות מספר גישה קבוע וכד', ובכך להתאים את תהליך הכניסה לשיחת הועידה לפי המשתתפים השונים או מטרות הפגישה.

 

חשוב לציין - עלות החיוג למספר גישה מקומי זהה לעלות חיוג למספר טלפון נייח באותה מדינה. אין עלויות מיוחדות או נוספות עבור החיוג למספר גישה מקומי או שיתופי, בדיוק כמו בכל מספר טלפון אחר באותה המדינה.

 

אנו מספקים ללקוחותינו מספרי גישה פרטיים לשיחות ועידה ממגוון רחב של מדינות שונות בעולם, כאשר מספרי הגישה הפרטיים יכולים להיות מספרי 1-800 (שיחת חינם למתקשר) או מספרי טלפון נייחים רגילים.

 

למידע נוסף על מספרי גישה, קרא אודות "מה הם מספרי גישה".

 

צוות Callference עומד לרשותך בכל שאלה בנושא מספרי גישה פרטיים.

התקשר אלינו אל 03-7444441 או השאר פרטים, וקבל את המענה המקצועי לצרכי שיחות הועידה שלך.

Callference שיחות ועידה

| טלפון:03-7444441 | office@callference.co.il

כל הזכויות שמורות Callference שיחות ועידה קולפרנס
הנך נמצא בעמוד: מספרי גישה פרטיים