מה הם מספרי גישה?

בכדי לקיים שיחות ועידה טלפוניות מטלפון נייח או נייד, על כל המשתתפים לעשות שימוש במספר גישה לחדר הועידה. מספר הגישה הינו מספר טלפון רגיל אשר אליו יחייגו המשתתפים מכל מכשיר טלפון נייד או נייח, ובאמצעות הזנת סיסמא אישית שתונפק לכל משתתף ע"י מנהל הועידה, יוכלו להיכנס לשיחת הועידה.

 

Callference מאפשרת לך לעשות שימוש במספרי הגישה השיתופיים שברשותה, אשר מאובטחים ומשמשים את לקוחותינו באופן שוטף. לחלופין, תוכל להזמין מספר גישה פרטי לשימושך הבלעדי.

כמו כן, ניתן לקבל מספרי גישה מסוג "מספר 1-800" לשיחות חינם (ללא חיוב) עבור המתקשר, בעוד שבעל המספר משלם על השיחות הנכנסות.

 

איך מתחילים שיחת ועידה טלפונית בישראל?


כל אחד מהמשתתפים יבצע את השלבים הבאים:

צעד 1 - חיוג למספר הגישה (לדוגמא, מספר הגישה בישראל הוא: 073-2248292)

צעד 2 - הזנת סיסמא לחדר הועידה והקלטת שם המשתתף

צעד 3 - התחלת השיחה

 

_________________________________________________________________________________

 

מספרי גישה מקומיים בחו"ל:

לנוחיותך, Callference מעמידה לרשותך עשרות מספרי גישה ממגוון מקומות בעולם, לניהול שיחות ועידה בינלאומיות. מספרי הגישה הבינלאומיים מאפשרים למשתתפים שלך לחייג אל חדר הועידה בעלות של שיחה מקומית, ובכך לחסוך עלויות של תעריפי שיחה בינלאומיים.

 

בזכות מספרי הגישה המקומיים לשיחות ועידה, כל משתתף מחייג למספר טלפון מקומי רגיל לפי המדינה בה הוא נמצא, ובכך נהנה משירות איכותי בעלויות נמוכות. עלות החיוג למספרי הגישה הינה עלות שיחה רגילה, בדיוק כמו כל שיחה אחרת באותה המדינה.

 

להלן דוגמא לניהול שיחת ועידה עם שלושה משתתפים ממקומות שונים בעולם:


משתתף 1 מניו יורק ארה"ב יחייג למספר טלפון מקומי בניו יורק >> 17185215029

משתתף 2 מגרמניה יחייג למספר טלפון מקומי בגרמניה (מינכן) >> 498938038203

משתתף 3 מישראל יחייג למספר טלפון מקומי בישראל >> 073-2248292

 

כל אחד מהמשתתפים יזין את הסיסמא האישית, יאמר את שמו ויועבר באופן אוטומטי ומאובטח אל חדר ועידה אחד, בתוך שניות.

 

Callference מאפשרת ללקוחותיה להנות ממגון רחב של מספרי גישה בארץ ובחו"ל אשר עומדים לרשות לקוחותינו בכל עת 24/7. כמו כן, תוכל להזמין מספרי גישה פרטיים, אשר יעמדו לרשותך בלבד. מספרי הגישה יכולים להיות מספרים מקומיים ממגוון רחב של מדינות בעולם, או מספרי גישה בשיחת חינם (1-800), כך שהמשתתפים לא משלמים על החיוג למספר הגישה.

 

לצפייה ברשימת מספרי הגישה של Callference, לחץ על מספרי גישה בינ"ל לשיחות ועידה

 

_________________________________________________________________________________

 

אפשרויות נוספות של Callference בשיחות ועידה בינלאומיות

מלבד למספרי הגישה העומדים לרשותך, מערכת Callference מאפשרת לך לחייג באופן אוטומטי למשתתפים שלך. כך, תוכל לחייג אל כל משתתף מכל מקום בעולם מתוך מערכת Callference, ולחסוך מהמשתתף את החיוג למספר הגישה. החיוג האוטומטי אל המשתתפים יכול להיות לפני הפגישה או במהלכה, ומתבצע בלחיצת כפתור.

 

 

אפשרות נוספת ונוחה אשר אנו מעמידים לרשותך, היא קיום שיחות ועידה דרך המחשב, מכל מקום בעולם וללא התקנה. מערכת Callference הינה מבוססת דפדפן, כך שבקלות מרבית כל משתתף יכול לקחת חלק בשיחת הועידה דרך המחשב.

 

שיחות ועידה באמצעות המחשב מבוססות על תשתית Voip יציבה ואיכותית, אשר מאפשרת לכל משתתף לקחת חלק בשיחת הועידה מהמחשב הפרטי שלו. כל מה שהמשתתף צריך הוא מיקרופון בסיסי, ובאמצעות סיסמא מאובטחת הוא יכול להכנס לשיחת הועידה דרך המחשב, מבלי להתקין תוכנה כלשהי או לרכוש ציוד קצה ייעודי.

לקריאה מורחבת על השירות, לחץ על שיחות ועידה בתשתית Voip.

 

 

בכל שיחת ועידה תוכל לשלב בין טלפון למחשב, כלומר, חלק מהמשתתפים שלך יוכלו לחייג למספר גישה מקומי, אל חלקם תוכל לחייג באופן אוטומטי וחלקם יוכלו להכנס לשיחת הועידה באמצעות המחשב הפרטי שלהם, ומכל מקום בעולם.

Callference שיחות ועידה

| טלפון:03-7444441 | office@callference.co.il

כל הזכויות שמורות Callference שיחות ועידה קולפרנס
הנך נמצא בעמוד: הסבר על מספרי גישה