איך עובד השירות?

שירות שיחות ועידה של Callference הינו פשוט ביותר להפעלה, ומאפשר לך גמישות גבוהה בניהול חדרי ועידה וירטואליים. השירות מתבצע באמצעות כל טלפון נייח, טלפון נייד או מחשב, ללא התקנה ומכל מקום בעולם.

 

תהליך ניהול שיחות הועידה של Callference הוא פשוט וקל:

שלב 1 - פתח חדר ועידה בתוך שניות

פתח חדר ועידה בקלות מרבית בעצמך מתוך הפורטל האישי. במידת הצורך, נציג Callference יוכל לסייע לך ואף לפתוח עבורך את חדר הועידה.

 

שלב 2 - הגדר את הפגישה

הגדר את מועד הפגישה והמשתתפים בה, ותן הרשאות לאורחי הועידה.

 

שלב 3 - הזמן אורחים לפגישה

תן למשתמשים שלך את הנתונים של הפגישה באמצעות דוא"ל או SMS,  שליחת זימון ישירות ליומן ב- Outlook או שמערכת Callference תחייג אליהם באופן אוטומטי ותעלה אותם לשיחת הועידה שלך בכל שלב ובזמן אמת.

 

שלב 4 - קיים את שיחת הועידה

קיים שיחת ועידה מקצועית עם כל המשתתפים, ונהל את הפגישה באמצעות מגוון רחב של כלים ניהוליים ואינטראקטיביים.

 

_________________________________________________________________________________

 

 

מערכת Callference מאפשרת לך להקים חדר ועידה קבוע אשר ישמש אותך לכל שיחות הועידה שתרצה לקיים, ולא תהיה מחויב להגדיר בכל פעם שיחת ועידה חדשה. כך, בקלות מרבית ובכל זמן נתון תוכל ליצור שיחת ועדה בתוך שניות בודדות מכל טלפון או מחשב.

 

לאחר שתקיים את שיחת הועידה הראשונה שלך, תוכל לשמור את ההגדרות ואת פרטי המשתתפים, ולעשות בהם שימוש בשיחות ועידה עתידיות בקלות. כמו כן, באמצעות הפורטל האישי של Callference תוכל לצפות בארכיון שיחות ועידה מאובטח, היסטוריית פגישות ואף לשמוע את הקלטות שיחות הועידה שקיימת.

 

נציגי השירות והתמיכה של Callference עומדים לרשותך ולרשות כלל המשתתפים בשיחות הועידה בכל שאלה וסיוע, ולצורך כך אנו מעמידים מערך שירות ותמיכה איכותי ומקצועי. קרא עוד על שירות ותמיכה של Callference.

 

 

בזכות מערכת Callference תוכל לקבל הרבה יותר משיחות הועידה שלך, לצמצם בעלויות וליצור חזית מקצועית נוספת לארגון מול לקוחות וספקים.

 

נשמח לעמוד לשירותך בכל שאלה - ליצירת קשר לחץ כאן. כמו כן, ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון 03-7444441

Callference שיחות ועידה

| טלפון:03-7444441 | office@callference.co.il

כל הזכויות שמורות Callference שיחות ועידה קולפרנס
הנך נמצא בעמוד: איך עובד השירות?